Catering Leszno

Jedzenie na telefon – Catering

Wszystkie nasze zestawy zamawiane z dowozem do domu pakowane są w jednorazowe menu boxy, do których również dołączamy sztućce. W celu zachowania należytej temperatury posiłków oraz higieny w transporcie, każde zamówienie dostarczamy w specjalnym opakowaniu termoizolacyjnym. Zamów jedzenie przez telefon już dziś: 799-733-252.

Obiady dla firm

Chata Smaku oferuje dostarczanie do Państwa firmy pysznych posiłków i obiadów. Możemy dowieźć jedzenie do biura, jak również na budowę.  Dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, a nasza kuchnia sporządza wyłącznie posiłki ze świeżych warzyw i mięs. Istnieje możliwość ustalenia dogodnych dla Państwa godzin dostarczania posiłków. Nasze urozmaicone menu gwarantuje możliwość zakosztowania wielu różnorodnych zestawów obiadowych. Oferujemy możliwość abonamentowego zamawiania dań na cały miesiąc. Zapraszamy do kontaktu.

Komunia – Catering

Chcesz zorganizować komunie swojego dziecka ale kompletnie brakuje Ci czasu na przygotowanie potraw? Nie martw się, przygotujemy dla Ciebie wybrane potrawy i przywieziemy w wyznaczone miejsce. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.