Catering na Wigilię - najlepsze jedzenie na wyjątkowe okazje

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Jest on okazją do spotkań rodzinnych i celebrowania wspólne spędzonych chwil. Najważniejszym punktem tych świąt jest oczywiście Wigilia, podczas której zgodnie z wieloletnią tradycją nie może zabraknąć dwunastu potraw. Skosztowanie każdej z nich ma zapewnić szczęście przez cały kolejny rok.  

Przedstawiamy naszą ofertę świąteczną:

Pierogi ruskie – 19,00 – 10 szt.
Pierogi z kapustą i grzybami – 21,00 -10 szt.
Pierogi z mięsem – 21,00 -10 szt.
Uszka (1kg) – 70,00 1szt.-1,20
Krokiety z kapustą i grzybami (1szt.) – 6,50
Krokiety z serem i pieczarkami (1szt.) – 7,50
Ryba Dorsz po japońsku – 41,00 – 1kg
Ryba Dorsz po grecku – 41,00 – 1kg
Kapusta z grzybami (1kg) - 26,00
Pieczona karkówka (1kg) –42,00
Pieczony schab nadziewany śliwką (1kg) – 42,00
Pieczeń rzymska (1kg) – 45,000
Sałatka warzywna (1kg) – 28,00
Barszcz czysty (1l) – 14,00
Patera z rybą w galarecie – 70,00
Patera mix w galarecie – 67,00
Bigos (1kg) – 29,00
Śledź pod pierzynką – 33,00 – 1kg

Zamówienia przyjmujemy do dnia 19.12.2021r.
Odbiór osobisty w dniu 23.12.2021r. do godziny 15:30
Dowóz zamówień świątecznych od kwoty 200 zł
 

Catering wigilijny w Lesznie i okolicach

Jak wspomniano powyżej, na tradycyjnym wigilijnym stole nie powinno zabraknąć różnorodnych dań. Powinny one obejmować płody ziemi i być wykonane z wysokogatunkowych produktów. Tylko takie bowiem dania są wyrazem wysokiego szacunku gospodarzy wobec zgromadzonych gości zasiadających wokół wigilijnego stołu. Samodzielne wykonanie tylu potraw, zwłaszcza w natłoku innych obowiązków może okazać się jednak kłopotliwe. W takim wypadku warto wybierać catering wigilijny. Tego typu rozwiązanie gwarantuje wysokie walory smakowe oraz wizualne serwowanych dań. Aby jednak możliwe było udane celebrowanie wigilijnej wieczerzy należy wybierać godne polecenia podmioty, które mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu tego typu usług oraz wyjątkową starannością wykazywaną podczas przygotowania świątecznych potraw. Niewątpliwie godnym polecenia podmiotem realizującym catering wigilijny jest Chata Smaku.

Chata Smaku Leszno

Decydując się na catering wigilijny oferowany przez Chatę Smaku można liczyć na niezapomniane doznania smakowe oraz estetykę podania serwowanych potraw. Szeroki wybór dań umożliwia dostosowane oferty do indywidualnych preferencji i oczekiwań klienta. Dostępne są zatem różnorodne przystawki, dania gorące, napoje czy desery. Warto zwrócić uwagę na to, że standard podania tego typu dań nie odbiega od tego, które cechuje najlepsze restauracje. Ponadto, Chata Smaku posiada w swojej ofercie bardzo zróżnicowane potrawy, w tym propozycje mięsne, bezmięsne, bezglutenowe oraz szczególnie polecane dla dzieci. Zamówienie tego typu rozmaitych produktów stanowi szczególny ukłon składany przez gospodarzy w kierunku wszystkich zaproszonych gości.