Urodziny, komunie, wesela. Restauracja na każdą okazję Organizacja imprez okolicznościowych w Lesznie

Organizacja uroczystości w restauracji Chata Smaku.
Dobre obiady w miłej atmosferze - zapraszamy do naszego lokalu.

Wiemy, że imprezy takie jak chrzciny, komunie, wesela, rocznice czy stypy są dla waszych rodzin bardzo ważne. Często okazują się one jedyną okazją do tego, by cała familia mogła zebrać się z pełnym gronie i spędzić czas bez myślenia o codziennych sprawach. Dlatego organizując imprezy okolicznościowe w Lesznie ogromną wagę przykładamy do tego, by wszyscy goście byli zadowoleni z panującej w naszym lokalu atmosfery oraz jakości serwowanych dań.

Imprezy okolicznościowe w Chacie Smaku - Leszno

By sprostać oczekiwaniom klientów organizujących u nas imprezy okolicznościowe, zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych, doświadczonych w swoim fachu kucharzy. Dbamy również o jakość obsługi, która zawsze stoi na najwyższym poziomie i pozwala wam bez przeszkód i trosk cieszyć się czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół. Zapewniamy miłą atmosferę, przytulny wystrój wnętrz oraz potrawy przygotowane z dużą starannością, wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości, świeżych składników.

Urodziny, wesela, komunie - Leszno zaprasza do Chaty Smaku

Domeną restauracji są przede wszystkim dania, które każdy z nas zna z rodzinnego domu, pojawiające się na stołach przy wyjątkowych okazjach. Nasi kucharze specjalizują się w kuchni staropolskiej, a ich bogate doświadczenie oraz odpowiednio dobrane składniki są gwarancją tego, że potrawy serwowane na imprezach okolicznościowych przypadną do gustu wszystkim gościom. Obiady domowe i pierogi z Chaty Smaku zasłynęły legendą pod względem przepysznego smaku.

W naszym menu znajdziecie takie klasyczne pozycje jak zraz wołowy w sosie własnym, udko kacze (obie uznajemy za największe specjalności naszej kuchni), kotlet de vollaile tradycyjnie faszerowany masłem i pietruszką, kotlet schabowy i z piersi kurczaka, wieprzowe polędwiczki w sobie z kurek oraz kotlet szwajcarski z serem i papryką. Swoim gościom oferujemy też zupy, dania rybne, pierogi, sałatki i makarony. Nie zapominamy rzecz jasna o najmłodszych uczestnikach imprez, którym proponujemy między innymi nuggetsy z kurczaka.

Niedrogie obiady przygotowane przez profesjonalny catering

Poza wspomnianymi daniami, jesteśmy też otwarci na sugestie naszych klientów. Dzięki rozmowom możemy dostosować menu do potrzeb gości na dietach, zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi lub niejedzących mięsa.

Nasz lokal w Lesznie jest w stanie pomieścić nawet 50 osób. Oczywiście przez cały czas trwania imprezy okolicznościowej lokal pozostaje zamknięty dla innych klientów, dzięki czemu goście mogą bez skrępowania i w miłej atmosferze cieszyć się towarzystwem swoim bliskich. By ten czas był dla nich wyjątkowy, nad ich komfortem stale czuwa doświadczona obsługa restauracji, która pomoże im w rozwiązaniu różnych problemów oraz zadba o to, by w żadnym momencie przyjęcia na stole nie zabrakło jedzenia.